arçelik beko yetkili servis

Teslimat Koşulları

Siparişiniz, iş günleri içerisinde saat 17:30’a kadar verilmiş ve müşteri temsilcilerimizce onaylanmışsa aynı gün içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için kargo bilgilerini eksiksiz ve tam olarak tarafımıza iletmelisiniz. 17:00’a kadar ulaşılamayan ve onaylanamayan siparişler için süreç bir sonraki iş gününe devredilmektedir.

Herhangi bir stok problemi yaşanması halinde müşteri temsilcimiz size ulaşarak teslim süreci ile ilgili bilgilendirecek ve sipariş değişikliği veya iptali gerçekleştirilebilecektir.

Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda, resmi ve idari tatil günlerinde ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir.

Siparişiniz kargoya verildiğinde takip süreci başlayacaktır. Siparişinizi takip etmek için gerekli kargo takip numarasını size tarafımızca veya kargo firması tarafından gönderilecek olan kısa mesaj veya email içerisinde bulabilirsiniz.

Lütfen ürününüzü teslim alırken kargo kutusunu açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz. Kargodan kaynaklı herhangi bir hasar durumunda ürünü değişim hakkınız bulunmaktadır. İhtiyaç halinde Mağaza Numamız 0346 223 81 81 nolu numaralarımızdan destek alabilirsiniz.

Teslimat sırasında bizzat kendinizin adreste bulunmaması halinde, siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir. Teslimat anında adreste kimsenin bulunmaması durumunda ise, kargo şirketi görevlisi size bir haber notu bırakacaktır. Haber notunun bırakılmasını takip eden iş günü itibariyle aynı adrese ikinci uğrama gerçekleştirilecektir. 2 gün içinde kargo firmasının müşteri hizmetleri numarasını arayarak, evde siparişinizi teslim alabileceğiniz saat dilimini bildirebilirsiniz.

Adres değişikliği taleplerinizi 0346 223 81 81 numaralı hattımızdan bize ulaşarak iletebilirsiniz.

Tüm kargolar Yurtiçi Kargo aracılığıyla ile adrese teslim edilmektedir.

Arçelik & Beko POLİTİKALARIMIZ

×

Merhaba;

Mail Sistemimiz ile İster Bizlere Mail Yolu ile Ulaşabilir: servis@arcelikbekoyetkiliservisi.com
Telefon Numaramız ile Anında iletişime Geçebilirsiniz; 0346 223 81 81
444 0 888

× Bize Yazın